YOLCULUĞA HAZIR MISINIZ?


10 Karaköy, A Morgans Original Hotel içerisinde gerçekleşecek ve Türkiye’de ilk olma özelliği taşıyan ‘Secret Dining’ projelerinden ‘EN ROUTE’ sizin için unutulmaz olacak.Prodüktör Dilara Ekşioğlu, sanat ve konsept tasarımcısı Duygu D. Öztürk ve yönetmen İlker Savaşkurt tarafından 10 Karaköy, A Morgans Original Hotel’de hayata geçirilen ‘En Route’ sizi farklı bir deneyime davet diyor.

Yıl boyunca farklı konseptlerle 10 Karaköy, A Morgans Original Hotel’de gerçekleşecek olan ‘Secret Dining’ projelerinden ilki olan En Route, misafirlerini 1893’un görkemli günlerine geri götüren bir Orient Express macerası…

Tüm zamanların en efsanevi treni ile bu yolculuğa şahit olacak yolcular aldıkları bilet ile Romanya’dan trene biniş yapacak ve birinci sınıf kompartımanında hazırlanan akşam yemeği eşliğinde son durak olan Sirkeci Garı’na seyahat edecekler.

Sınırlı sayıda gerçekleşecek olan ve konsept olarak Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyan bu özel yolculuk da, yolcular tarihin ünlü simaları ile karşılaşacak, gösteri esnasında ve sonrasında sürprizler ile şaşıracak.

Şimdi hazırsanız cep telefonunuzu kapayın, gara girin ve sizi karşılayacak gar görevlileri tarafından yönlendirilmeyi bekleyin!

‘En Route’ biletleri Biletix’de, bu heyecanlı yolculuk için ilk durağınız 10 Karaköy, A Morgans Original Hotel’de!

Ocak Gösteri Tarihleri:
5 Ocak – Salı
7 Ocak – Perşembe
9 Ocak – Cumartesi
12 Ocak – Salı
14 Ocak – Perşembe
16 Ocak – Cumartesi

Yorum Yap

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>