YENİ YILA MERHABA!


Yeni Bir Yıla Winter Wonderland Alışveriş Şenliği ile Merhaba! 

Bliss Event organizasyonunda Winter Wonderland temali Elif Gönlüm ev sahipliğinde yapılan davette, kendi sektörlerinde marka olmuş ya da tasarımlarıyla ön planda olan birçok prestijli markanın da katılımıyla yapılan etkinlikte, zengin ikramlar, yeni yıl sürprizleri ve DJ performans davetlilere keyifli anlar yaşattı.

Sürprizler arasında TAV Passport Ana sponsorumuz tarafından TAV Passport Kart, “primeclass” Lounge Kart ve Özel asistanlı “primeclass” Karşılama & Uğurlama Hizmeti hediye edildi.Travel Servis ise hizmet sponsorumuz Avrupa seyahat bilet ve yurtiçi konaklama hediye etti. Raffles Hotel Spa çeki ve Dilara Choccolate tarafindan süslemeler yapıldı.


Bliss Event olarak amacımız, cemiyet hayatının seçkin konukları ile markaları ve basını buluşturup, yeni yıldan da alacağımız sinerji ile sevdiklerine network ağlarını genişletmek, marka bilinirliğine prestij ve değer katmayı hedeflemekteyiz.


Bu vesileyle, 2016 yılına girerken, nezih bir ortamda konukların, sevdiklerine alacakları yeniyıl hediyeleri için bir ortam yaratarak, keyifli hale getirdiğimiz için çok mutluyuz.

2016’nın sizin ve aileniz için keyifli, sağlıklı bir o kadar şanslı bir yıl olmasını dileriz.

Yorum Yap

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>