DIGIT.EMEA 2015 İSTANBUL’DA!


Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Asya bu kongrede buluşuyor!
18 – 19 Kasım’da ülkemizde düzenlenecek Webit EMEA konferansı dijital dünyanın en iyilerini bir araya getiriyor. 110 ülkeden katılımcı ile gerçekleşecek kongrede birbirinden farklı etkinliklerin düzenleneceği kongrede dijital dünyanın en iyi ve önder isimleri günümüz ve bizi bekleyen gelişmelere ışık tutacak. Önceki senelerde düzenlenen kongrelere göz atmak için Digit sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bu seneki konuşmacılar arasında; Unilever’den Marc Mathieu, Gilt Group’tan Marshall Porter, NASDAQ’tan Bruce Aust, Twitter’dan Katie Jacobs Stanton, Microsoft’tan Limor Lahiani gibi isimler yer alıyor. Tüm konuşmacıların listesini görmek için Digit EMEA Konuşmacılar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Geçtiğimiz senelerde Facebook, Google, IBM, Apple, MasterCard, Henkel, Ogilvy, HP, Microsoft ve daha birçok dev markayı ağırlayan kongrede bu sene de birbirinden önemli markalar ve konuşmacılar yer alıyor.

Dünyanın en önemli şehirlerinde düzenenlenen kongrenin İstanbul ayağında; CEO yemeği, Liderler Yemeği, Yöneticiler Yemeği ve son gün ise kapanış  partisi ile katılımcılara sosyalleşme imkanı da sağlıyor.

Webit EMEA; Dijital & İnovasyon, Teknoloji ve Yatırımcı Günü olmak üzere farklı kategorilerden oluşuyor. Kongre programı hakkında daha fazla bilgi almak için  Digit EMEA sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Özellikle start up şirketlerin mutlaka ziyaret etmesi gereken kongre farklı etkinlikler ve fuaye alanı ile ünlü girişimciler ile de tanışma imkanı tanıyor.

Siz de bu önemli kongrede yer almak için indirimli ve avantajlı bilet dönemini kaçırmayın. Unutmayın son gün 3 Eylül! Şimdi biletinizi almak için Digit bilet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Webit EMEA’i; Facebook, Twitter, LinkedIn, Google+, YouTube sosyal medya adreslerinden takip ederek kongre hakkındaki son gelişmelerden de haberdar olabilirsiniz.

Yorum Yap

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>