UNUTULMAZ MACERA BAŞLIYOR!!


Unutulmaz macera için başvurular açıldı

Yeniliklerden korkmayan cesur üniversite öğrencileri Red Bull Can You Make It 2016’da buluşuyor.Red Bull Can You Make It?, dünyanın dört bir yanından 50’den fazla ülkeden 165 öğrenci takımının yer aldığı, tek para birimi olarak Red Bull’un kullanıldığı Avrupa‘yı baştan sona seyahat ettiği destansı bir yolculuk. .Maceraya hazır, cesur bir üniversite öğrencisiyseniz, Red Bull Can You Make It? 2016 için başvurular www.redbullcanyoumakeit.com adresinde.

Yeniliklerden korkmayan cesur üniversite öğrencileri Red Bull Can You Make It 2016’da buluşuyor. Yarışmada tek hedef bitiş çizgisini görmek değil, destansı bir yolculuk katılımcıları bekliyor. Takımlar, para birimi olarak sadece Red Bull kutularını kullanarak hedef şehirlere ulaşmadan önce 1000 kilometreden daha fazla bir yolu aşmak zorunda. Yarışmaya katılmak için 14 Şubat 2016 Pazar gününe kadar www.redbullcanyoumakeit.com adresine başvurmak gerekiyor.

12 Nisan 2016’da, seçilecek 165 takım Barcelona, Floransa, Berlin, Edinburgh veya Prag olmak üzere Avrupa’daki beş start noktasından birinde yarışmaya başlayacak. Her takım nakit parasını, kartlarını ve kişisel telefonlarını teslim edecek. Beslenme, barınma, ulaşım ve atılacakları maceralarda ihtiyaç duydukları her şeye karşılık Red Bull kutularını takas ederek hedeflerine varmaya çalışacak. Bir hafta içinde hedefe ilk ulaşan ve en iyi macerayı yaşayan takım şampiyon olacak.

Katılımcılar hedefe doğru olan yolculuklarında macera görevlerini de bitirmeye çalışacak ve sosyal medyada takipçilerin desteğini almak için fotoğraf ve videolar yayımlayacak. Puanlama kontrol noktalarında tamamlanan macera listesi görevlerine ve sosyal medyadaki takipçi adedine göre belirlenecek. Yarışmada yaşananlar Red Bull TV’de yayımlanacak.

Başvuru için üniversite öğrencisi olmak ve üç kişilik takımlar kurmak gerekiyor. Kendilerini anlatan bir dakikalık bir video çeken katılımcılar 14 Şubat 2016’ya kadar başvurularını www.redbullcanyoumakeit.com adresine gönderiyor. Macera tutkusunu, mizah duygusunu, karşı koyulmaz cazibesini ve Avrupa’yı dolaşma arzusunu en mükemmel şekilde anlatan videoların sahipleri yarışmaya katılabilecek.

 

 

Yorum Yap

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>