TWİTTER KIŞ AJANDASI


Kış ajandanızı da Twitter’da oluşturun!

Kış kendisini giderek hissettirse de sosyal yaşam, gerek festivaller gerekse farklı konser ve gösterilerle tüm hızıyla sürüyor. Eğer siz de kışın soğuğunu sıcacık etkinliklerde çıkarmayı düşünüyorsanız,Twitter’da doğru hesapları takip edin, etkinlik duyurularından ilk siz haberdar olun


Havalar soğusa da festival haberleri ve etkinlik duyuruları tüm hızıyla yayılmayı sürdürüyor. Eğer siz de kışın eve kapanmak istemeyenlerdenseniz kış ajandanızı oluşturmaya şimdiden başlayabilirsiniz. Üstelik bunun için tek tek etkinlik kovalamaya, festivallerin internet siteleri arasında kaybolmaya da gerek yok. Twitter’dan ilgi alanınıza göre bir kaç hesabı takip etmeniz yeter. Özellikle Twitter‘ı aktif olarak kullanan festivaller etkinlik ajandasından sahne alacak isimlerin videolu davetlerine kadar pek çok ilginç paylaşımla sizi festivale bağlıyor. Bilet satış kanallarının Twitter hesapları da bir başka alternatif.

Eğer bu kışı sanat ve eğlence ile dolu dolu geçirmek istiyorsanız size bir kaç küçük ipucu….

@istanbulfind : İstanbul’la ilgili yeme&içme, etkinlik ve gezi rehberi olarak kurulan istanbulfind güncel içerikleriyle göz dolduruyor.

@ifistanbul : Filmleri evde değil festivalde izlemek istiyorsanız 18-28 Şubat’ta İstanbul’da gerçekleşecek İstanbul Uluslararası Bağımsız Film Festivali’ni kaçırmayın. Festivalin tüm ayrıntılarını, festivalin resmi Twitter adresinden takip edin.

@SomestrFest: Okulların tatile girmesiyle birlikte sömestr festivalinin de startı veriliyor. 23-24 Ocak 2016’da İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan festival dair her duyuru festivalin resmi twitter adresinde…

@ZorluPSM: Kış boyunca gerek yetişkinlere gerekse çocuklara hitap eden birbirinden keyifli gösteri ve konser için Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nin twitter adresini takip edin.

@Babylon: Babylon Twitter adresinden şehrin tüm gözde konserlerine ulaşabilirsiniz. Kış aylarında içinizi ısıtacak sıcak çikolata kıvamında pek çok konser bilgisi Babylon hesabında mevcut.

@garajistanbul: Garajistanbul’de sahne almak her yiğidin harcı değil. Hangi ‘yiğitler‘ kış sezonunda

Garajistanbul’da konser verecek merak ediyorsanız, Twitter hesabına bakmanız yeterli.

Yorum Yap

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>