TRAFİK HAYATTIR


Doğuş Otomotiv’in toplumun her kesiminde trafik güvenliğiyle ilgili pozitif kültürel değişim yaratmak amacıyla hayata geçirdiği Trafik Hayattır kurumsal sosyal sorumluluk platformu, gelecek yıl TV’lerde gösterilecek kamu spotu için gençlerin ilgisini çekecek bir yarışma başlatıyor. Gençlerin trafik güvenliği konusuna dahil etmek, trafik güvenliği konusunda çözüm üretmelerini sağlamak ve yaratıcılıklarını arttırmak amacıyla yürütülen ‘Trafik Hayattır Kamu Spotu Yarışması’nın jürisinde ünlü yönetmen Ömer Faruk Sorak, gazeteci Elif Ergu, Yapımcı Oğuz Peri ve Doğuş Grubu İletişim Başkanı Semih Yalman yer alıyor.


Trafik Hayattır Platformu, üniversite öğrencilerini trafik güvenliğiyle ilgili düşünmeye ve üretmeye teşvik etmek amacıyla yepyeni bir projeye imza atıyor. Kasım ayı itibariyle başlayan ‘Kamu Spotu Yarışması’ ile 2016’nın kamu spotunu gençlerin senaryoları arasından seçerek ekranlara taşıyacak olan Platform, yarışmanın birincisine benzersiz bir deneyim sunacak. Ayrıca yarışmanın yarı finaline kalan 5 öğrenci İstanbul’da jüri üyelerine sunum yapma şansı bulacak. Yarışmanın birincisi MacBook Pro Notebook, ikincisi, Nikon D7100 18-105 VR KİT DSLR Fotoğraf Makinesi, üçüncüsü de Parrot Bebop Drone ile ödüllendirilecek.

Üniversite öğrencileri için fırsat olan, bu yarışma kamu yararı adına işler yaparak kamuoyunda duyarlılık uyandırıcaktır.Topluma kazandırdıkları yeni bakış açıları ve yeni yönetmenleriyle dikkat çeken yarışma öğrencilerin katılımını bekliyor.

Katılımcılar yarışma ile ilgili tüm bilgilere ve yarışma koşullarına www.kys.trafikhayattir.com sitesinden ulaşabilecek.

Yorum Yap

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>