THE GRAND TARABYA’DA YILBAŞI


The Grand Tarabya, sevdikleriyle birlikte özel bir yılbaşı kutlaması yapmak isteyenleri enfes lezzetler, müzik ve Boğaz manzarası eşliğinde ağırlıyor. The Brasserie Restaurant, Limani Balık ve Diba Bar’ın yeni yıla özel hazırlanan menülerinin yanısıra canlı müzik performansları, konukların eğlenceli saatler geçirmesini sağlayacak. Dileyen konuklar ise, yılbaşı gecesini The Grand Tarabya’nın muhteşem manzaralı odalarından birinde geçirip, yeni yılın ilk gününe eşsiz Boğaz manzarasına karşı uyanacaklar.

Tarabya Koyu’nun en özel balık restoranı Limani’de, canlı Yunan müzikleri eşliğinde yılbaşı akşamı için belirlenen 5 set menü eşliğinde yılbaşı yemeği 595 TL.

Ayrıcalıklı lezzetleri, büyüleyici manzarası ve şefin özel menüsüyle öne çıkan The Brasserie, yeni yıl kutlamalarında canlı nostaljik ve güncel müzik konsepti ile konuklarını ağırlayacak. 6 çeşitlik menünün servis edileceği The Brasserie’de yılbaşı yemeğinin fiyatı 545 TL.

The Grand Tarabya’nın ikinci katında Diba Bar’a gelenleri ise DJ performansı eşliğinde renkli bir gece bekliyor. 2 standart içki, 3 çeşit soğuk ve sıcak kanepe ve krudite servis edileceği Diba Bar’da kişi başı fiyat ise 50 Euro.

COMMENTS

Yorum Yap

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>