SHISEIDO İLE KIRIŞIKLARLA 24 SAAT SAVAŞIN!


 

 Shiseido, 24 saat süresince etkisini koruyan Advanced Super Revitalizing Cream ile yaşlanmanın ilk belirtilerine karşı savaşıyor. Cilt dokusunu düzenleyen ürün, kırışıklıkları azaltıp yenilerinin oluşmasını engelliyor.


Shiseido laboratuvarlarında, uzun araştırmalar sonucunda geliştirilen Advanced Super Revitalizing Cream sadece cildin üst yüzeyindeki değil alt katmanlarındaki yaşlanma nedenlerini de hedef alıyor. 24 saat süresince etkisini koruyan ürün, kuruluk, ince çizgiler, gibi yaşlanmanın ilk etkilerine karşı savaşıyor.

Ürün, içeriğindeki Bio-Revitalizing Complex ile ilk yaşlanma belirtilerini ve etkilerini cildin derinliğinden başlayarak hedef alıyor. Düzenli uygulandığında cilt pürüzsüz, canlı hale geliyor ve mevcut kırışıklık görünümünü minimize ederek daha genç bir cilt ortaya çıkıyor. Zamanın etkilerine karşı cildin dirençli olmasına yardımcı oluyor.
Erken yaşlanmaya yatkın tüm ciltlerin direncini artıran ve yoğun şekilde nemlendiren ürün, yumuşak, pürüzsüz ve esnek bir görüm sunuyor. Ürün temiz cilde gece ve gündüz olmak üzere günde iki defa uygulanabiliyor.
Ürün fiyatı, 360 TL (50 ml.), 399 TL (75ml.)

 1448455708_Advanced_Super_Revitalizing__Cream__2_ 1448455709_Advanced_Super_Revitalizing_Cream

 

Dilara Coşkun

Yorum Yap

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>