NİJERYA’DAN ANADOLU’YA NOTALAR BABYLON’DA


NİJERYA’DAN ANADOLU’YA PSİKEDELİK NOTALAR BU HAFTA BABYLON BOMONTİ’DE

Babylon Bomonti Ibibio Sound Machine ve Kabus Kerim konseri ile bu haftaya enerjik başlayacak. Başarılı Türk müzisyen Karsu’nun albüm lansman konserine ev sahipliği yapacak Babylon Bomonti’de Garanti Caz Yeşili Konserleri kapsamında Monophonics ve Korhan Futacı ve Kara Orkestra sahne alacak.

Eno Williams öncülüğünde kurulan Ibibio Sound Machine, 5 Aralık Cumartesi disco, post-punk ve psikedelik electro soul’un Nijerya’nın neşeli müziği highlife’la kaynaşan tarzını Babylon Bomonti‘ye taşıyacak. Ibibio Sound Machine’in ardından Midnight Sessions’ta Kabus Kerim, Anadolu pop ve Türkçe psikedelik setleriyle, müziğe yön verecek.İlk albümü “Confession” ile Avrupa ve Türkiye’de büyük beğeni toplayan Karsu, 9 Aralık Çarşamba akşamı, Babylon Bomonti’de yeni albümü “Colors“ın tanıtım konserini gerçekleştirecek.

Sonny Bono’nun Bang Bang parçasına yaptıkları coverla akıllara kazınan Monophonics, 11 Aralık Cuma akşamı Garanti Caz Yeşili konserleri kapsamında Türkiye’de ilk kez Babylon Bomonti’de sahne alacak.

Garanti Bankası’na ait kredi kartı sahipleri Garanti Caz Yeşili konserlerinde normal dönem bilet fiyatlarında %20 indirim ayrıcalığına sahip oluyor. Babylon konser biletleri biletix.com, Biletix satış gişeleri, Çağrı Merkezi ve Babylon Bomonti Gişesi’nden satın alınabiliyor.

Yorum Yap

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>