KOMEDYEN ATALAY DEMİRCİ İLE “NE ALAKA” DEME SIRASI İSTANBUL’DA


Türkiye’de yaşamayan insanların dinlediğinde şaşkınlığa düşeceği ama ülke için son derece sıradan olayların ve insanların anlatıldığı ünlü komedyen Atalay Demirci’nin yeni gösterisi “Ne Alaka” 11 Aralık Cuma günü BKM’de.

Kısa bir sürenin ardından yepyeni gösterisi “Ne Alaka” ile Türkiye’nin 11 ilinde yaklaşık 7000 kişiyle buluşan ünlü komedyen Atalay Demirci, bir kez daha İstanbul’da sevenleriyle bir araya gelmeye hazırlanıyor. Gittiği her şehirde izleyenleri kahkahaya boğan Demirci, 11 Aralık Cuma günü Beşiktaş Kültür Merkezi’nde yepyeni gösterisiyle sahne alacak.

Gösterileri ile güldüren, kendi tabiri ile elma ile armudu karıştırmayan ve 2 saat boyunca izleyenleri duygu karmaşasında keyifli bir serüvene çıkaran sevilen komedyenin İstanbul gösterisinin biletleri BKM gişelerinde ve Biletix’te.

COMMENTS

Yorum Yap

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>