KİRPİKLERİNİZİ MAKE UP FOR EVER NEW LASH SHOW’LA SÜSLEYİN!


‘Tek bir bakış her şeyi anlatır’ derler… Eğer öyleyse, yüzün ifadeyi en çok etkileyen bölümünü gerçek güzellik uzmanlarının ellerine bırakmak çok önemli değil mi? MAKE UP FOR EVER sıradışı şekil çeşitliliği olan ve inanılmaz derecede kolay uygulanabilen yeni nesil takma kirpikleri yarattı.

LASH SHOW takma kirpikler, tüm kadınların alışkanlıklarını değiştirerek günlük rutinlerine rahatlıkla adapte edilebilecek ve en önemli güzellik aksesuarlarından biri olacak.

YENİ GÜNLÜK MODA AKSESUARI
MAKE UP FOR EVER’ın LASH SHOW serisinde 50 farklı çeşit, natürelden yaratıcıya tüm stil ve modlara uyacak el yapımı takma kirpik bulunuyor. Bir kadının tüm feminen rolleri oynayabileceği ve gözleri anında belirginleştiren şık ve son moda kirpikler, gözler için gerçek bir gardırop sunuyor. İster masum bir ilham perisi, iş kadını, dans pistinin kraliçesi ya da peri masalı prensesi olun, seçenekleriniz sonsuz. MAKE UP FOREVER, LASH SHOW serisiyle bir kez daha günümüzün en güncel makyaj akımını seziyor ve her kadının kendi bakışlarını tasarlamasına yardımcı oluyor. Şık ve son moda takma kirpikler artık günlük moda aksesuarı.

TAM ETKİ SERİSİ
MAKE UP FOR EVER LASH SHOW’da natürel ve yaratıcı olmak üzere en basitten en sofistikeye uzanan iki büyük farklı takma kirpik serisi bulunuyor. Sakin sessiz bir görünümden abartılı bir görünüme uzanan görüntüler arasından sizin anınıza en çok uyanı bulmak için LASH SHOW gardırobuna bir bakın. Yüzde 100 sentetik fiber kullanılan takma kirpikler, göz şekline adapte olabilen son derece esnek ve ultra hafif yapılarıyla gün içerisinde rahatlık sağlıyor. LASH SHOW, doğal fiber yapısı sayesinde makyajın dayanıklılık süresini ve kalitesini de artırıyor.

YENİ GÜZELLİK RUTİNİ
Birçok kadın takma kirpiklerin sadece profesyonel make up artistler tarafından uygulanması gerektiğine inanır. Bu inanışa karşıt olarak, MAKE UP FOR EVER kirpik takımını kolaylaştıran ve hızlandıran bir kirpik aplikatörü geliştirdi. Kirpikleri takarken en önemli an, yapıştırıcının uygulandığı andır. MAKE UP FOR EVER’ın eyeliner şeklindeki yapıştırıcı aplikatörü, özel ucu sayesinde yeterli miktarda yapıştırıcıyı düzgün ve kolay bir şekilde sürmenize yardımcı oluyor. Özel formüle edilmiş yapıştırıcı lateks içermiyor, gözler için rahat ve güvenli uygulama sağlıyor. Bu sayede takma kirpik uygulaması her zamankinden daha kolay bir hale geliyor.
İyi haber ise MAKE UP FOREVER’ın takma kirpikleri o kadar rahat ve uygulaması o kadar kolay ki her gün kullanılabiliyor. FİYATI: 44 TL

1448459102_MAKE_UP_FOR_EVER_NEW_LASH_SHOW_44_TL__9_1448459094_MAKE_UP_FOR_EVER_NEW_LASH_SHOW_44_TL__8_

1448459075_MAKE_UP_FOR_EVER_NEW_LASH_SHOW_44_TL__2_1448459077_MAKE_UP_FOR_EVER_NEW_LASH_SHOW_44_TL__6_

 

1448459082_MAKE_UP_FOR_EVER_NEW_LASH_SHOW_44_TL__7_1448459082_MAKE_UP_FOR_EVER_NEW_LASH_SHOW_44_TL__3_

 

 

Dilara Coşkun

Yorum Yap

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>