KENDİ TARZINI YARAT!


Kuzey Kaliforniya’dan ilham alan ve zengin renk çeşitliliğiyle 2015-2016 Sonbahar/ Kış koleksiyonunu başkalaştıran Levi’s®, yenilenen Beyoğlu Levi’s® mağazasında, içindeki tasarımcıyı keşfetmek ve kendi stilini yansıtmak isteyenleri “Tailor Shop” etkinliğinde bir araya getirdi.

Levi’s® tutkunları, en yeni ve en ileri kişiselleştirme trendleriyle donatılan Levi’s® Tailor Shop’ta, harf ve yıldız şekilli yamalardan kumaş harflere, kişisel monogramdan retro örneklemelere kadar kültürel akımları ve söylemleri tüm Levi’s® ürünlerine taşıyabilecekler. Heyecanlı ve keyifli kişiselleştirme özelliği sunan Levi’s® Tailor Shop’ta ayrıca, jean daraltma, kesme uygulamaları, sökük ve tamir hizmetleri de bulunuyor.

Yenilenen Beyoğlu Levi’s® mağazasında bulunan Tailor Shop köşesinde, Perşembe’den Pazar’a, 16:00-20:00 saatleri arasında hazır bulunacak terzi eşliğinde, kendi tarzınızın yanı sıra farklı tarzları da keşfedebileceksiniz. Yeni Levi’yle daha özgür ve daha style hissedeceksiniz..

Detaylı bilgi için www.levi.com/tailorshop adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yap

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>