İSTANBUL İFTAR REHBERİ!


Şehir birbirinden farklı köşelerinde, ailenizle birlikte unutulmaz bir iftar yemeği için seçenekler sunuyor…


Birliğin beraberliğin en derinden hissedildiği, sabrın ve tahammülün bir kez daha öneminin anlaşıldığı Ramazan ayında İstanbul’un pek çok köşesinde bu birliği en güzel şekilde yaşayabilmeniz için  iftar seçenekleri bulunuyor.

İşte sizler için seçtiğimiz iftar sofralarının adresleri!

Sağlıklı ve Lezzetli! 
Conrad Istanbul Bosphorus Otel, Manzara Restoranı ile misafirlerine Ramazan ayında iftar sofraları için hem sağlıklı hem de lezzetli seçenekler sunuyor.

Rezervasyon: 0212 310 25 25

Bahçede İftar!
İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan oteli Double Tree Moda içerisinde bulunan Gazetta Café & Bar sizlere bahçede unutulmaz bir iftar menüsü sunuyor. Büyük aile sofralarının kurulduğu restoran 7-12 yaş arası misafirlerini %50 indirim, 6 yaşından küçük misafirlerini ise ücretsiz ağırlıyor.

Rezervasyon: 0216 400 00 00

Benzersiz Açık Büfe! 
Park Bosphorus Otel‘de bulunan Gümüşsuyu Restoran misafirlerine Ramazan ayında canlı Fasıl müziği eşliğinde iftar sofraları ile ağırlıyor.

Rezervasyon: 0212 377 88 55

Michelin Yıldızlı İftar!
Karaköy’ün tarihi atmosferinde bulunan ve Michelin tarafından tavsiye edilen tek Türk restoranı olan Sofra London
ramazanda misafirlerini iki iftar menü seçeneği ile ağırlıyor.

Rezervasyon: 0212 243 09 42

Şefin İftar Ziyafeti! 
Sürmeli İstanbul Otel‘de canlı fasıl nağmeleri eşliğinde Türk Mutfağı’nın en lezzetli ve yerel tatlarını içeren iftar menü çeşitleri ile unutulmaz bir iftar yemeği yiyebilirsiniz.

Rezervasyon: 0212 272 11 60

Tarihi Yarımada’da Unutulmaz İftar Sofrası!
İstanbul’un tarihi camilerinden yükselen ezan sesleri ile orucunuz bozmak istemez misiniz ? Türk ve Osmanlı mutfağının en geleneksel lezzetlerinden oluşan iftar menüleri ile Eresin Crown Otel,  Mozaik Teras Restaurant’da misaifrlerini ağırlıyor.

Rezervasyon: 0212 638 44 28

Orjinal İftar Lezzetleri! 
Tasavvuf müziği eşliğinde Türk ve Osmanlı mutfağının en seçkin lezzetleri Elite World Otellerzinciri bünyesindeki otellerde! Dilerseniz açık büfe dilerseniz set menülerden seçebilirsiniz.

Rezervasyon: 444 0 883

Anadolu Atmosferi!
Ramazan sofralarının tadı en iyi bu atmosferi en iyi yansıtan yerlerde çıkar. Anadolu atmosferinin tüm ayrıntılarını yansıtan Zeyrekhane misafirlerine açık büfe iftar menüsünde zengin lezzetler sunuyor.

Rezervasyon: 0212 532 27 78

İstanbul’un En Özel İftarı! 
Canlı müzik eşliğinde zengin açıkbüfe, sınırsız çay ve meşrubatlarla Wyndham Grand Istanbul Europe en özel iftar sofraları ile misafirlerini ağırlıyor.

Rezervasyon: 0212 464 00 00

Kendi İftar Sofranızı Oluşturun! 
AvantGarde Collection bünyesindeki otellerde Türk, Osmanlı ve uluslararası mutfakların en güzel örneklerinin sunulduğu iftar sofralarının yanı sıra kendi zevkinize özel tatlardan oluşan iftar sofrası oluşturmakta mümkün.

Rezervasyon: 0212 337 04 44

Sakin Bir İftar Yemeği!
Yemyeşil ve sakin bir bahçe içerisinde bulunan Therapia Garden / Tarabya Bahçe misafirlerini Şef Yusuf Şahin’in hazırladığı birbirinden lezzetli tatlar ile ağırlıyor.

Rezervasyon: 0212 223 03 88

Zengin İftar Menüsü!
Geçtiğimiz aylarda açılan St.Regis otelin içerisinde bulunan Spago restoranın Michelin yıldızlı şehi Wolfgang Puck misafirlerini birbirinden özel tatlar ile ağırlıyor.

Rezervasyon: 0212 368 08 08

Müge Keçeci

Yorum Yap

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>