EV RAHATLIĞINDA PARTİ MADHOUSE


Türkiye’nin ilk parti evi MadHouse, “Evde biz bize bir parti yapsak ama sonrasında temizliğiyle uğraşmasak!” diyenlere ev rahatlığında parti keyfi sunuyor.

Türkiye’nin ilk parti evi MadHouse, dostlarınızla eğlenebileceğiniz, yanınızda özgürce içeceklerinizi getirebileceğiniz ve sizin hayal gücünüzle sınırlı bir parti evi sunuyor. Sadece kendi arkadaşlarınızla, istediğiniz konseptte, dilerseniz barmen ve DJ desteği ile, en önemlisi de parti sonrası temizliği düşünmeden sınırsızca eğlenmek için yiyecek ve içeceklerinizi alarak MadHouse Parti Evi’ne gelmeniz yeterli.


Ev sıcaklığından kopmadan ve dışarıdaki tüm olumsuzluklardan uzak bir parti yapmak için özel tasarlanan MadHouse Parti Evi’nde, profesyonel ses sistemi, karaoke, bar ekipmanları, bilgisayar, müzik arşivi, internet, barkovizyon, ücretsiz buz ve su gibi parti sırasında ihtiyaç duyacağınız her şey düşünülmüş. Sadece parti için değil, PS turnuvaları, maç geceleri, felsefe günleri gibi, ekip olarak toplanıp sadece tanıdığınız insanlarla bir arada, keyifli ve ev konforunda vakit geçirmek istediğiniz her durumda MadHouse Parti Evi size kapılarını açıyor.

MadHouse Hakkında

İstanbul eğlence hayatının aktığı, Beyoğlu’nun en eğlenceli sokaklarından biri olan Mis Sokak’taki bir apartmanın üst katında, bir doğum günü partisiyle başladı MadHouse Parti Evi projesi. İstiyorduk ki; insanların kendi içkilerini alıp gelebildikleri, özgürce müziklerini yapabildikleri, ev sıcaklığında samimi bir şekilde eğlenebildikleri ama bununla beraber profesyonel hizmet alabildikleri bir yer olsun. İlk MadHouse olan Mis Sokak’taki “small”dan sonra daha kalabalık parti taleplerinin gelmesiyle kişi kapasitesi fazla olan Büyükparmakkapı Sokak’taki “large” hizmete girdi.

COMMENTS

Yorum Yap

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>