STARBUCKS’TAN YENİ YILA ÖZEL

STARBUCKS’TAN YENİ YILA ÖZEL

Starbucks’tanYeni Yıla özel hediye seçenekleri, Starbucks’ın gelenekselleşen yeni yıl lezzetlerinin keyfini çıkarırken, yılbaşına özel ürünleri ile sevdiklerinizi mutlu edin.Kahve tutkunu arkadaşlarınızı sevindirecek yeni yıl hediyeleri. Yeni yılın yaklaşmasıyla birlikte Starbucks’ın her sene merakla beklenen yılbaşına özgü ürünleri mağazalarda yerini aldı.Starbucks yılbaşı temalı kahve kupaları ve termoslar yepyeni tasarımlarıyla harika birer hediye alternatifi olarak sizleri ve sevdiklerinizi bekliyor.

Devamı

İSTANBUL’DA GEZİLECEK 5 SEMT

İSTANBUL’DA GEZİLECEK 5 SEMT

İstanbul’da kış oldukça soğuk geçmesine rağmen, sizi gerek tarihi gerekse atmosferi ile sıcak tutacak birçok mekân var. Biz de sizler için bu semtleri bir araya getirdik. İşte İstanbul’da kışın gezebileceğiniz 5 semt!

Devamı

2015’İN EN PAYLAŞIMLARI

2015’İN EN PAYLAŞIMLARI

2015 her açıdan Instagram yılı oldu bütün trendler orda paylaşıldı. Bu paylaşımla bazen tartışmalara neden oldu. En iyi dostluklar bitti, en özel sırlar gün ışına çıktı… Bizde ekip olarak toplandık, bu paylaşımları sizler için bir derleyelim istedik.

Devamı

Avrupa’nın En Büyük Starbucks’ı Kadıköy’de Açıldı…

Avrupa’nın En Büyük Starbucks’ı Kadıköy’de Açıldı…

Boğaz manzaralı eşsiz terası ve 1000 metrekarenin üzerindeki geniş alanıyla kahve tutkunlarını ağırlayan Starbucks Kadıköy Çarşı Mağazası, cuma günü kapılarını açtı. Dünyanın en kaliteli kahve çekirdeklerinden hazırladığı içecekleriyle misafirlerine keyifli bir deneyim yaşatan Starbucks, Avrupa’nın en büyük ve ilk beş katlı mağazasını, İstanbul‘un en büyük ilçelerinden Kadıköy‘de açtı.

Devamı