PAŞABAHÇE’DEN “OMNİA” KOLEKSİYONU

PAŞABAHÇE’DEN “OMNİA” KOLEKSİYONU

PAŞABAHÇE MAĞAZALARI’NDAN YENİ KOLEKSİYONA ÖZEL SERGİ Türkiye’nin en sevilen markalarından Paşabahçe Mağazaları, tasarımı camla buluşturmayı sürdürüyor. Anadolu’nun kültüründen gelen zenginlikleri modern bir çizgide yorumlayarak camın yarınını tasarladığı yeni koleksiyonu ‘Omnia‘yı cam tutkunlarının beğenisine sundu. Türkiye’nin yanı sıra yurt dışından toplam 18 tasarımcı ve hünerli üç cam ustasının özgün tasarımlarından oluşan Omnia Koleksiyonu, 11 Aralık 2015 tarihine kadar ATÖLYE İstanbul-Bomontiada’da sergilenecek.

Devamı

HAYATINIZI RENKLENDİRİN

HAYATINIZI RENKLENDİRİN

Hayatınızı Renklendirin, sevdiklerinize “Ben yaptım!” deyin. Paşabahçe’nin yepyeni ve bir o kadar da renkli tasarımıyla yeni yıl hediyeleri hazır. Kişiye özel olan tasarımlar yapabileceğiniz bardak ve kalemler Paşabahçe mağazalarında. Paşabahçe Porselen, dünyaca ünlü kalem markası Edding ile eğlenceli bir set tasarladı. Kupa ve porselen dekorasyonuna yönelik üretilen rengârenk kalemlerden oluşan ‘Ben Yaptım!’ setleri sevdiklerine verecekleri hediyelerde kendilerinden bir iz olmasını isteyenler için muhteşem bir alternatif oluşturuyor. Setler çay-kahve keyfine keyif katıyor.

Devamı

PAŞABAHÇE TÜRK KAHVESİ KEYFİNİ “DUBLE” YAPTI!

PAŞABAHÇE TÜRK KAHVESİ KEYFİNİ “DUBLE” YAPTI!

Paşabahçe, bu yıl da ana sponsoru olduğu İstanbul Coffee Festival’de camın berraklığında yepyeni bir deneyim yaşatan dört yeni kahve bardağını ilk kez müşterilerinin beğenisine sundu. Festival süresince keyifli standında kahve tutkunlarına özel ürünlerinin tanıtımını yapan Paşabahçe, camla gelen kahve keyfini evine de taşımak isteyen ziyaretçilere satış da yaptı.

Devamı