İstanbul’un en iyi kahve durakları

İstanbul’un en iyi kahve durakları

        İstanbul’un son dönemde en çok tercih edilen en iyi 5 kahve durağı. Okkalı kahve Beşiktaş’ın en güzel kahvecisi, müdavim olduğum yer. Favorim Kervansaray. Çok hoş bir aroması var kesinlikle denenmeli. Browni si de harika olan, yerken mutluluk hormonunuzun akış hızını dahi hissedebileceğiniz harika bir mekan. Umarım yer bulabilirsiniz son dönemlerde popülaritesi oldukça yüksek bir mekan. Adres: Sinanpaşa Mahallesi, Ihlamurdere Caddesi, Yeni Hamam Sokak, No 3, Beşiktaş, İstanbul Telefon: 0212 2369506  …

Devamı

KAHVENİN ÜÇ ŞEHİRDEKİ HİKAYESİ

KAHVENİN ÜÇ ŞEHİRDEKİ HİKAYESİ

Kahvenin Üç Şehirdeki Hikayesi: “Üç Şehir Bir Kahve: Kahire, İstanbul, Viyana” Kahvenin Kahire, İstanbul, Viyana’daki serüveni ve şehirlerin kahve kültürleri fotoğraf sanatçısı Manuel Çıtak’ın fotoğrafları ile “Üç Şehir Bir Kahve: Kahire, İstanbul, Viyana” sergisi ile gözler önüne seriliyor. 7 Ocak – 27 Şubat tarihleri arasında Milli Reasürans Sanat Galerisi’nde izlenebilecek sergi süresince her Cumartesi günü “Kahve Bahane, Sohbet Şahane” başlıklı sohbetler de gerçekleştirilecek.

Devamı

Avrupa’nın En Büyük Starbucks’ı Kadıköy’de Açıldı…

Avrupa’nın En Büyük Starbucks’ı Kadıköy’de Açıldı…

Boğaz manzaralı eşsiz terası ve 1000 metrekarenin üzerindeki geniş alanıyla kahve tutkunlarını ağırlayan Starbucks Kadıköy Çarşı Mağazası, cuma günü kapılarını açtı. Dünyanın en kaliteli kahve çekirdeklerinden hazırladığı içecekleriyle misafirlerine keyifli bir deneyim yaşatan Starbucks, Avrupa’nın en büyük ve ilk beş katlı mağazasını, İstanbul‘un en büyük ilçelerinden Kadıköy‘de açtı.

Devamı

HAYATINIZI RENKLENDİRİN

HAYATINIZI RENKLENDİRİN

Hayatınızı Renklendirin, sevdiklerinize “Ben yaptım!” deyin. Paşabahçe’nin yepyeni ve bir o kadar da renkli tasarımıyla yeni yıl hediyeleri hazır. Kişiye özel olan tasarımlar yapabileceğiniz bardak ve kalemler Paşabahçe mağazalarında. Paşabahçe Porselen, dünyaca ünlü kalem markası Edding ile eğlenceli bir set tasarladı. Kupa ve porselen dekorasyonuna yönelik üretilen rengârenk kalemlerden oluşan ‘Ben Yaptım!’ setleri sevdiklerine verecekleri hediyelerde kendilerinden bir iz olmasını isteyenler için muhteşem bir alternatif oluşturuyor. Setler çay-kahve keyfine keyif katıyor.

Devamı

ILLY, TÜRKİYE PAZARINDA YOLUNA COCA-COLA İLE DEVAM EDİYOR!

ILLY, TÜRKİYE PAZARINDA YOLUNA COCA-COLA İLE DEVAM EDİYOR!

İtalyan espresso mucidi Illy, soğuk kahve segmentinde yoluna Coca-Cola Şirketi çatısı altında devam ediyor. İki marka arasında yapılan global işbirliği kapsamında, İlly’nin, Türkiye’deki soğuk kahve satış ve pazarlama faaliyetlerini Coca-Cola Şirketi yürütecek.

Devamı

İSTANBULLULARA BEDAVA KAHVE!

İSTANBULLULARA BEDAVA KAHVE!

Ne varsa İstanbul’un havasında, suyunda, kahvesinde var diyenlere…

Devamı