GRAND HYATT’LA GASTRONOMİK YOLCULUK

GRAND HYATT’LA GASTRONOMİK YOLCULUK

İş ve eğlence dünyasının merkezinde yer alan Grand Hyatt Istanbul, yeni yılda şehirde özel zamanlar geçirmek isteyenler için, birbirinden farklı seçeneklerle gastronomik bir yolculuk deneyimi sunuyor. 34 isimli restoranda sunulan tadım menüsü, birden fazla lezzeti deneyimlemek isteyenlerin hem gözüne hem damak zevkine hitap ediyor.

Devamı

YENİYIL10DA

YENİYIL10DA

  10 Karaköy, A Morgans Original, yılbaşı gecesini güzel yemekler ve alternatif eğlence programlarıyla karşılamak isteyen misafirlerini bekliyor. Yeni yılı 10 Karaköy A Morgans Original’da karşılamaya ne dersiniz? Yılbaşı gecesi için hazırlanan özel paketler ve otel içerisinde yer alan restoranlardaki farklı seçeneklerle 31 Aralık akşamı sizin için unutulmaz olacak. 10 Karaköy A Morgans Original 2015 yılında olduğu gibi 2016 yılında da kalite, eğlence, lezzet ve mutluluk arayanların buluşma noktası olmaya devam ediyor.

Devamı

LEZZET VE EĞLENCE THE MARMARA’DA!

LEZZET VE EĞLENCE THE MARMARA’DA!

The Marmara Taksim ve The Marmara Pera, yeni yılı İstanbul’un kalbinde karşılamak isteyenlere lezzet, müzik ve eğlence dolu seçenekler sunuyor. Yılbaşı gecesi düzenlenecek partiye katılmanın yanı sıra ufak bir hafta sonu tatili yapmak da The Marmara‘da mümkün.The Marmara Taksim ve The Marmara Pera, yılın en özel anlarının yaşandığı yılbaşı gecesi için hazırladığı konaklama paketleri ve zengin menüleriyle, misafirlerinin yeni yıl heyecanına eşlik ediyor.

Devamı

EV RAHATLIĞINDA PARTİ MADHOUSE

EV RAHATLIĞINDA PARTİ MADHOUSE

Türkiye’nin ilk parti evi MadHouse, “Evde biz bize bir parti yapsak ama sonrasında temizliğiyle uğraşmasak!” diyenlere ev rahatlığında parti keyfi sunuyor. Türkiye’nin ilk parti evi MadHouse, dostlarınızla eğlenebileceğiniz, yanınızda özgürce içeceklerinizi getirebileceğiniz ve sizin hayal gücünüzle sınırlı bir parti evi sunuyor.

Devamı