ERKEKLER İÇİN EN GÜZEL HEDİYELER!


Yılbaşı tüm hızıyla gelirken, hediye almak daha kasvetli bir hal mi almaya başladı.
Kadınlara hediye alırken hiç zorlanmıyorum fakat erkek arkadaşıma bir şey alacaksam, saatlerce dolaşıyorum diyenler. Alışveriş merkezinde uyuyacak olan kız arkadaşlara duyurulur.

Yazımız ümitsizce hediye arayanlara gelsin:)
Neden erkeklere hediye almak bu kadar zor? Yoksa biz mi gözümüzde bu kadar büyütüyoruz. Erkekler ne sever ne ister? Her saniye yanınızda olan birine hediye alırken neden halen bu kadar sıkılıyoruz.
Milyonlarca soru aklımızda dönerken, bende bu soruna bir çözüm bulmak istedim.  Hediye almak aslında tamamen gönül işidir desem de siz bana inanmayın…
İyi hediye sizi gecenin yıldızı yaparken, öylece alınmış bir şey, olsun onun düşünmesi yeter sözleriyle belki biraz kızarmanıza neden olabilir. Ben aldım hediyemi; beğenir beğenmez gerisi beni ilgilendirmez diyenlere, lafım yok tabi ki!
Erkekler en çok saatlere, taraftar formalarına ve arabalara bayıldıkları bilinir, oysaki önemli olan hediyeyi özel yapabilmenizdir.
Örneğin; kurabiye yapabilirsiniz, kurabiye dediysem kurabiyeyi yaptıktan sonra enteresan bir kutu ve güzel bir notla unutulmaz bir yılbaşı tadı yakalayabilirsiniz.
En sevdiği filmlerden bir arşiv hazırlayabilirsiniz. Arşiv için halen vakit var acele edin.

Maket araba koleksiyonu belki biraz pahalıya patlayabilir fakat unutulmazlar arasına girecektir.


Ve saatler tabi ki eski saatlerden bulabilirseniz hiç kaçırmayın derim, eski bir Rolex aşkınızı mühürleyecek. (Ayrılırsanız filan saati almayı unutmayın.)


Güzel bir Bespoke Speaker alabilirsiniz ses inanılmaz ve erkek arkadaşınız bu ses sistemiyle mest olacaktır.
Kravat iğnesi, erkekler için vazgeçilmez bir aksesuardır, eğer bu hediyeyi seçerseniz arkadaşınız, her zaman yaşamının her döneminde kullanabilir.
Star Wars Darth Vader Maskesi; bu yılın olay filminin karakter maskesi sizi hediye yarışında bir adım öne çıkaracaktır.


Kol düğmesi; yeni yılda arkadaşınız için hediye arıyorsanız ve vaktiniz yoksa elegant ve başarının simgesi olan kol düğmeleri her zaman kurtarıcınız.
Fitness izleyici saat; arkadaşınız tam bir spor delisi ise, bu hediye onun yüzünü güldürecek.


Parfüm, yılbaşı hediyelerinin belki en vazgeçilmezi fakat alırken dikkat edilmesi gereken doğru insana, doğru kokuyu seçmek.


Arkadaşınızın kişiliği nasıl? Fresh kokuları mı seviyor yoksa daha ağır kokularımı bunu bulmak size düşüyor, ondan sonrası hızlı bir şekilde gelir.
Hediye almak evet önemli çünkü bir insana onu düşündüğünü ve değer verdiğini gösterir, yeni yıl hediyesini doğru seçmek aslında arkadaşınızı ne kadar tanıdığınızla da ilgilidir. Unutmayın ki en pahalı hediye her zaman en iyi olan değildir, onu düşündüğünüzü gösterin zaten bu sayede fark yaratacaksınız.
2016’nın sizin ve aileniz için keyifli, sağlıklı bir o kadar şanslı bir yıl olmasını dileriz.

Eray Dedeoğlu

Yorum Yap

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>