EN ŞIK YILBAŞI MASALARI


Yeni yıl için şimdiden hazırlıklarıyla birlikte evlerde tatlı bir heyecan başladı. Masa düzenleme zorlu bir iş gibi görünebilir ama bir fikriniz olursa, kolay bir şekilde üstesinden gelebilirsiniz. Yeni yılda enfes yemekler, hazırlarken sunumun ve masa düzeninin de bir o kadar ilgi çekici ve değişik olması önemli…
Ne ikram edileceğine karar verildi sıra masada! İster renkli, ister sade ve yalın süslerin ve takımların bulunduğu bir masa hazırlayabilirsiniz.
Bu durumda masada olması gereken küçük ayrıntıları hatırlatalım. Peçeteler çok önemli çünkü yemek takımınız ne kadar güzel olursa olsun peçede olmadan hiçbir masa kendini göstermez. Peçete rengi kırmızı veya yeşil seçilebilir, masanızda genel kırmızı hâkimse zıt renklere yönelin.


Beyaz bir masaya ne dersiniz?
Beyazın hâkimiyeti sonsuza kadar sürer, fakat onu bazı durumlarda tamamlamak gerekir. Örneğin; bir yeşil ile ya da eflatun rengiyle kombin yapılabilir.


Eğer bu sene sizin de evde misafirleriniz varsa, sizin için seçtiğimiz masalardan yararlanabilirsiniz.
Şimdiden iyi seneler…
2016’nın sizin ve aileniz için keyifli, sağlıklı bir o kadar şanslı bir yıl olmasını dileriz.

Eray Dedeoğlu

Yorum Yap

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>