DÜNYANIN EN LÜKS OTELLERİNİ ZİYARET ETMEYE NE DERSİNİZ?


Siz de benim gibi otellerin her köşesini merak edenlerden misiniz? O zaman bu yazıyı mutlaka okuyun!


Herkesin izlediği herşeyi izlemem ya da popüler kültür bana göre değil ben biraz daha farklı takılmayı severim gibi bir iddiam yoktur. Ne sevdiğimi, ne izlediğimi, tür olarakta, kanal olarakta söylemem çok zor. Birşeyden eminim hoşuma giden dizi, müzik ve filmlerin inanın birbiriyle bir gram alakası bile yoktur. Ama özellikle sevdiğim birşey vardır o da belirli zevklere hitap eden kanallar. Bu kanalları da malum ülkemizde bulabildiğimiz, erişebildiğimiz ortamlar üye olduğumuz ücretli platformlar.

Çokta fazla seçeneğimiz yok ama Digitürk’ün lifestyle yani yaşam kanallarını ilgiyle takip ediyorum. Özellikle Home&Entertainment kanalı ve İZ TV favorilerim arasında. Çok kaliteli ve bilgilendirici yayınlar yapmaları, görüntü kaliteleri insanı adeta anlatılan o dünyanın içerisine çekiyor.

Şimdi bahsedeceğim program ise otellerin büyülü ve lüks dünyasını keşfetmek isteyenler için geliyor: Lüks Otellerin Sırları! Ünlü oyuncu Richard E Grant’in sunumunu gerçekleştirdiği, klasik tatil ve gezi programlarından farklı eğlenceli bir konsepte sahip olan programda ünlü sunucu birbirinden ünlü otellerin birbirinden ünlü odalarını geziyor.

Program sırasında dünyanın en ünlü isimleri ile söyleşiler de yer alıyor.

Eğer siz de benim gibi otel odalarının sırları ve lüks otellerin dünyasını merak edenlerdenseniz eğer Salı ve Perşembe günleri saat 23.10’da Digitürk Home&Entertainment’ı izleyebilirsiniz. “Ay ben kaçırırım öyle, o saati tutturamam” diyenlerdenseniz “Dilediğin Zaman Dilediğin Yerde” uygulaması ile kaçırdığınız bölümleri izleyebilirsiniz.

Müge Keçeci

Yorum Yap

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>