DİDEM SOYDAN VE UMUT EKER KENT AVM’DE


Didem Soydan ve Umut Eker 12 Aralık’ta Kent Meydanı AVM’de
Kent Meydanı AVM Aralık ayında da birçok etkinlik ile yine kendinden çok söz ettirecek. 12 Aralık Cumartesi günü ünlü model Didem Soydan ile ünlülerin stil danışmanı Umut Eker‘i ağırlayacak olan Kent Meydanı AVM’nin “Hayatına Stil Kat” etkinliği – 2 Çarşı Katı’nda yapılacak.

Tüm AVM ziyaretçilerinin ücretsiz izleyebileceği etkinlikte 2016 kış ve yaz modalarını değerlendirecek olan ikili, aynı zamanda vücut tiplerine göre giyim stilleri, en sık yapılan moda hataları gibi birçok konu hakkında bilgi verecek ve ziyaretçilerin merak ettikleri soruları cevaplayacaklar.

Modellik kariyerine 2004 yılında La Russie defilesiyle adım atan ve bugüne dek Türkiye’nin en önemli modacıları ve markaları ile çalışma fırsatı bulan Didem Soydan ve model, stil danışmanı ve aynı zamanda tasarımcı olan Umut Eker’i biraraya getirecek olan etkinlik saat 15.00’de başlayacak.

Yorum Yap

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>