ÇOCUKLAR OTELCİLİĞİ KEŞFEDİYOR..


Küçük otelciler!
Çocuklar hizmet sektörünü öğreniyor, otelciliği keşfediyor. Eğlence&öğrence konseptinden yola çıkılarak tasarlanan Türkiye’nin ilk çocuk şehri KidzMondo, Hilton Otelleri işbirliğiyle çocuklara otelciliği öğretiyor!

Çocuklar resepsiyondan restorana, oda temizliğinden otel yönetimine tüm detayları deneyimleyerek öğreniyor.


Türkiye’nin ilk çocuk şehri KidzMondo’da çocuklar meslekleri deneyimliyor, eğlenirken öğreniyor. Doktorluktan itfaiyeciliğe akla gelen tüm meslekleri keşfediyor. Otelcilik de çocukların KidzMondo’da öğrendikleri mesleklerden biri…

Hilton Otelleri işbirliğiyle hayata geçirilen otelcilik meslek biriminde çocuklar ister resepsiyonist oluyor, ister housekeeper isterse de yiyecek&içecek görevlisi… Hizmet sektörünün ve otelciliğin tüm detaylarını bizzat deneyimleyerek öğrenen çocuklar emeklerinin karşılığında da maaşlarını alıyor. Hilton Oteli’nde çalışıp kazandıkları parayla da eğlence sonunda KidzMondo dükkânından hediyesini seçiyor.

KidzMondo’da meslekleri deneyimleyen çocuklar ve aileleri Hilton İstanbul Bosphorus’un sunduğu fırsatlardan da faydalanabiliyor. Örneğin KidzMondo’da doğum gününü kutlayan çocuklar Hilton İstanbul Bosphorus’un işlettiği restoranlarda yüzde 20 indirimden faydalanıyor.

Yorum Yap

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>